Pasakokit tokias pasakas savo vaikam, bet nenustepkit kai ir jie vieną dieną norės jūs išpy*t.
Kiti laikai - kitos ir pasakos
Anonimas
5563
Anonimas
5583
#2 kodel ziauri?
Anonimas
5591
nešnekekit pievu ,gera šita pasaka ir nereik jokių N-18 CIA VISKAS NRM
Anonimas
5606
Degradavo
Bieberland
5613
#7 wtf? :D
Deimut
5614
#2 Visiškai pritariu.
Anonimas
5614
tai laikai buvo prie caro šeši laiko vienas varo,o dabar nauji laikai-pats laikai ir pats varai!!;D
Leezash
5615
xD gaila senės
Anonimas
5615
demotyvacija.lt pavirto i adult saita? Tai bent N-18 uzdekit tada
Anonimas
5615
#2, cia Justin Bieber kaltas.
Anonimas
5615
nu jo...
Anonimas
5615
this is funny lol jk go die
povilasq
5615
baisu, o kas toliau bus? :(
Anonimas
5615
Iškrypėlis, KUBILIAU, iškrypėlis!!!
Jaded
5615
Čia žiauri realybė yra, o jum juokinga. Padugnės.
RuneGrave
5615
Seneli!
|

