Statybininkai - Turi gera humoro jausma

2011.02.06 Šaras Druzbanas
  • 286
20
Statybininkai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
kas kam galvoj tas tam burnoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
nesupratau kas ce turi matitis galit kasnmors paiskint
AlusDraugas 5588    
As bbd :D
povilasq 5614    
#7 pagalvojau, isvada atejo ta kad is taves nieko gero nebus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Failblog.org
Things you doing
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#8 Ko toks piktas? Bloga diena buvo?
Teenagor 5615    
kažkur jau matytas.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Kas kam rūpi. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
architektai gi ble xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
totalus VEKS :D cia net geresnis ir jauciu pigesnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
ne statybininkai, o inzinieriai ! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Tarp ju ir tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#6 Kaip tikras lietuvis nepastumt negali ane? gal cia tik vel tavo niekam tikes bandymas buvo pasijaust izvalgiu ir reiksmingu?

labai gerai pagalvok apie tai...
povilasq 5616    
Žmonės
Turi iškrypusią vaizduotę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
O gal autorius lakią vaizduotę, o ne staybininkai gerą humoro jausmą? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Noreciau paziuret kaip poza keicia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
kaip cia pasakius... Kas galvoi tas burnoi :)
zvp 5616    
įspūdingai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
;D
Nuotraukos nėra
XxDianaxX 5617    
: DD
Grįžti į viršų