:D
Kodėl tu visada man parašai - kai jau būnu susitaikiusi, kad vilties nėra?
Anonimas
5482
Anonimas
5587
#18 :D
Anonimas
5725
nes tu duhe
Anonimas
5725
cia smirda vietnamiecio badaujanciais vaikais
Anonimas
5725
Kas cia per iskamsa nx istrynkit sita nelaime nes smirda padvesusiu pauksciu.
Anonimas
5725
cia gandonas ne demotyvacija
Anonimas
5725
+5
Anonimas
5726
Patirtis byloja - teisybė.
Anonimas
5726
Teisybė....
Anonimas
5727
: ))*
Anonimas
5727
omg.. teko patirt.. lbai teisingai pasakyta...
Anonimas
5727
''Tam kad iziebti vilti isnaujo''
Anonimas
5727
nekenciu telefonu butu laiskai tai kol gautum laiska jau butum su kitu arba pasikorusi :D
Anonimas
5727
Vau, kazkas paziurejo twilighta :/
Anonimas
5727
Man buvo, tik atvirksciai. Ji man raso, kai jau galvoju viskas
Anonimas
5727
man patiko (y)
Pykciurna
5727
toks dėsnis.
Anonimas
5727
uztenka jau tu EMOtyvaciju
lejila
5727
Pritariu gitarai, vemt verčia, o dar save vadina "prikolų" puslapiu
Anonimas
5727
...nes mane negyvai uzpiso tavo kuriamos deEMOtyvacijos.
|

