is kojos i duris ir kelias laisvas :D
Parduotuvės - Vakarais irgi bijo forsų
modas630
5349
Anonimas
5691
kodel siais laikais sportine apranga nebeturi jokio sasajo su sportu? uztai lietuvoj nuperkama tukstanciai beisbolo lazdu ir tik keli kamuoliukai...
micalota
5705
man tai kazkaip kvailai atrodo kai normalus bernas eina apsitaises treningais kaip koks bomzas... kvailai man tokie "kieti virukai" atrodo..
Anonimas
5722
nes treningai yra sportavimui, o ne i gatves eiti, uzaukit zmogai jau pagaliau
Anonimas
5722
Kodel ne.... ;/// Nesamone tikra, tai tipo jei as megstu deveti sportinius rubus, tai as blogas , tik musuosi ir vagiu ? Bandos jausmas - jei vienas padare kokia nesamone, tai apie visus taip galvojat.
Anonimas
5725
Taip!!!!!!!
Anonimas
5725
gf :D
Anonimas
5725
o man patinka sportiskai apsirenge bx...nereiskias jai visi sportiniais rubais apsirenge yra marozai ir pn.....
Anonimas
5727
GERULIS SITAS BELENKAIP :D
Anonimas
5727
#7 Deja teks nuvilt tave... esu traceris o ne skinas forsas ar pan(nors pagal apsirengima gal ir esu forsas bet kad mano treningai ne tokio tipo kaip ju...) ir visur vaikstau sportiskai apsirenges nes man taip patinka ir taip patogiau. #8 nesutinku...
Anonimas
5727
geras geras geras:D
Anonimas
5727
#20 pritariu :)
Anonimas
5727
taigi dabar net ir i klubus kai kuriuos forsu neileidzia ;D tipo jei su palostkem ateini ;D
Diia
5727
Čia labiau ne į parduotuvę užneša, o į škuduryną. Durys parduotuvės tai ką aš žinau.
Gintare.
5727
O man patinka trenigai :)) su jais laisvai ir patogiai jautiesi :) mano buwes bx nera formas, bet vestuvem sake pirks iseigini nike treniga ;D
Anonimas
5727
nesu forsas, bet is komentaru matau kad cia vaiku prisirinke ir primeta laido riterius ;D apgailetina.
Anonimas
5727
šiaip, jei iš namų iki pardės reikia "apsirengt solidžiai", tai ką žinau.. dress kodas matai dar koks.. kaimiška parduotuvė, kaimiškai suformuluotas užrašas. galbūt tiesiog "nepageidaujami asmenys neaptarnaujami", žinoma, tai sukonkretinat ir išplėtojant.
Anonimas
5727
Kzn... Bet greit nubegti iki parduotuves labai patogu su treningais. esu panele, bet vis vien, isoku i treningus ir varau greit iki pardes.. juk ne i paroda einu
Anonimas
5727
cia ne parduotuve grybe kurejau tu
Anonimas
5727
kad nusipirktum desros turi pasipuost ;D
Azuolaite
5727
Vo cia tj prikolas :D
Anonimas
5727
:D
Anonimas
5727
#11 :D
Anonimas
5727
pz, pz :D
ZeroDivide
5727
Man rods tik Lietuvos forsai sugeba turėti "šliūbinį treningą" :D
Anonimas
5727
7#
Anonimas
5727
#8 siaip jei skusta galva skinas jau :/
Anonimas
5727
#6 Stopudovai esi pats treninginis , skusta galva ir bandai primesti kad nesi toks kaip visi kiti forsai nors esi lygiai toks pat :D
Anonimas
5727
#1 O jei siaip megsti sportine apranga? ka tada daryt? kas kart einant y parduotuve ar pan persirengt? manau ne.o kad tie ''forsai'' nemoka elgtis cia jau kitas reikalas...Nes pagal mane ''forsas'' yra ne tas kur rengiasi sportiskai o tas kur nusipirkes kazkoky gaidiska treninga vaiksto ismetes rema keikiasi ir pan...
always8teen
5727
#4 :D
Anonimas
5727
#2 ne, dėja.
Tadis
5727
tai, kad forsai jau ne zmones ane?
Anonimas
5729
:D aš tai sakyčiau nuo 00 iki 24 jokiuose viešosiose įstaigose jie napageidaujami )
|

