Prisimeni save prieš metus - Ir supranti, koks tadai buvai idiotas

2010.10.18 Leezash
  • 147
20
prisiminimai,idiotas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Prisimenu save pries menesi, Ir sakau as vis del to nepasikeiciau
erikaslt 5724    
nebūtinai
meevintage 5727    
copypaste;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Ech, true, true :D jauciu po meteliu sedesiu ir galvosiu, kokia as tuscia ir idiote buvau pries metus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
idijotai o #16 ju vadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Tikra tiesa.. kai prarandi per savo ziopliskuma mylima mergina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
dar vienam visi idiotai... geriau zudykis jei manai kad esi idiotas...arba isrask keliones laiku... o dabar kai tai nera gyvenk ateitimi o ne praeitimi nes kas buvo niekada negris nors ir kiek noresi... o jei koks zmogus pas tave gris niekada nebus taip kaip anksciau... geriau gailekis kad sukurei tokia demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#11 Genijau, ką tu šitoj demotyvacijoj matai emo? A tu iš medžio iškritai? Ne pirmą kart tiokiem idiotam, kaip tu, sakau tai, ir sakysiu dar, jei reikės. O demo gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
gal užteks jau tų emo nesąmonių ką?
šis tinklapis iš viiso jau virsta nedapistų ir kankinamų paauglių(emo) prieglauda,jau viską pasako TOP5 vartotojai. Gotai kažkokie..
povilasq 5727    
aaa vaiduoklis!!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#8 Jo... nuostraukoje pavaizduota (pagal mane) kažkieno siela..
Dariush 5727    
nuotrauka tai turetu ka kita reikst. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
yeah. :D žmonės keičiasi. :)
Leezash 5727    
#5 o po metu atsiras kasa nors dar naujesnio, tai bus kvaila, kad sedejai kazkokiame facebook'e xD
Kazkaip zmogus vis keiciasi ir ankstesnis "as" buna kazkoks prastas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nebūtinai dėl merginos. tarkim, man kas atrodo apgailėtina, kad prieš metus sėdėjau onėj. man tai atrodo labai kvaila pažiūrėjus dabar, kai naudojuos facebook. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
buvo kazkokia panasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Del mergos parintis?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
buvo jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
būtent ! manau su amžium pripažystam savo klaidas. labai gera demotyvacija ! U made my day !
Grįžti į viršų