Kontrolinis užknisa tuo - kas vos atidavę lapelį prisimename teisingą atsakymą

2010.10.22 Jizuika
  • 224
23
kontrolinis,mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
nkd taip nebuva -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Bet patinka tuo, kad prastumi visa pamoka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Dažnai taip :(
Nuotraukos nėra
anekdotasod 5725    
Taip visada ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
parasiau 4,47 o turejo but 3,57 :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Per istoriją ar geografiją, nunešus lapelį kai atsimenu atsakymą tj einu pasiimt jį ir parašau . xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
pasitaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nevisada, bet būna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Geriau butu: Uzknisa,
kai atidavus kontrolinio lapeli prisimeni teisinga atsakyma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#13 na,kad ne daugumai is musu kai atiduoti prisimeni teisingaji atsakyma. o fail'as tai tik tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Neprisimeni,o pasako.... FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Jo,dazhnai kas nors lepteli atsakyma,tik atidavus lapeli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nesamone, zinai arba neznai,tarpiniu varijantu nebuna, tenka pripazinti :/
erikaslt 5727    
čystai visada taip būna!
Nuotraukos nėra
ignas33 5727    
nu jei y knyga paziuri aisku prisimeni ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
maniau bus: kontrolinis uzknisa tuo - kad atidave lapeli vel viska uzmirstame
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Niekada*.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Jau ko nesuprantu , tai nesuprantu. Ir dėja dar niekadda nepasitaikė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
niekada taip nebuvo ir nebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Kaip nemokėjau taip ir nemoku po kontrolinio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Niekada neprisimenu
gretagreat28 5727    
jo ;S
Roccinho 5727    
Ne
Grįžti į viršų