be sansu :D
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5180
Anonimas
5709
arba ne :)
Anonimas
5719
faktine teisybe
Anonimas
5720
man cia y pachmiela panasiau :D
Anonimas
5722
Na demotyvuoja is esmes teisingai,bet sitas tipas kur nuotraukose manau lengviau uzmigtu jei issijungtu sviesa eidamas miegot xD
Anonimas
5722
O dieve atrodo lyg demotyvacija skait omintis;oo
Anonimas
5722
cia kartais ne mymosaz?
Anonimas
5725
# 22 :D
Anonimas
5726
Aš prieš miegą nelabai galvoju. Žiūriu filmus ir tiek ;)
Anonimas
5726
nea, to ko labiausiai nori.....
Anonimas
5726
#21 vat butent ;D
Anonimas
5726
#24 nebutinai
Anonimas
5726
nu xz... man geriau galvot apie tai ka noreciau ilgai atsimint :D
Anonimas
5726
Tikra tiesa ;D
Anonimas
5726
nu bbz, tikrai retas atvejis... taip galvoja man atrodo tik visiski depresantai
Anonimas
5727
#3 buna, buna XD
Anonimas
5727
man tai ta nuotrauka geriau sietųsi su užrašu: naktį prieš miegą kai kurie žmonės fotografuojasi :D
Anonimas
5727
Prisigeri ir lengvai uzmiegi, zinau as
Anonimas
5727
Daznai taip buna.
SignSin
5727
#19 nu jo, namanau kad kazkas galvoja apie tai ka pamirst nori...
Nena
5727
Aš tai kaip tik galvoju apie tai kas man miela ir šilta, bet vistiek užmigt negaliu.;D
Alco
5727
netiesa!
Anonimas
5727
#14 maziau drozk pimpala pries miega ir nereiks galvot apie ja ;)
Anonimas
5727
as pavyzdziuj pagalvoju kartais apie vaikina,na bet as jo nenoriu ismesti is galvos,kazkokia nesamoninga demotyvacija
Anonimas
5727
as visada galvoju apie viena pana kuri man ziauriai patinka bet su ja but nera sansu ;D blet noris uzsimirsti ir i kitas ziuret bet nakti vis tiek ta prisimena nu ir niekaip neislenda is galvos krc ;D
Anonimas
5727
Aš galvoju apie paneles :D
Anonimas
5727
aš visada apie tai galvoju, arba apie tai ką noriu prisiminti. ( diena prieš kontrą. ) ;D
Anonimas
5727
Aš kaip tik galvoju, ką norėčiau patirti dar... Kam galvoti apie tai, ką nori pamiršti? Negalvoji ir tiek...
gretagreat28
5727
as ne ;PP
Anonimas
5727
ne
garbane
5727
man taip labai retai būna
Anonimas
5727
galvoji kaip noretum dabar papist
Anonimas
5728
nereik prisidirbt nereikes galvor :D
Rocknroll
5728
Nu nevisai nevisai visuomet pries miega galvoju apie tai ka noreciau uzmirsti xD
Anonimas
5728
#3 dristu teigti, kad pasitaiko
Anonimas
5728
nakti ,pries miega- žmones paprastai galvoja apie tai,ka labiausiai noretu ispisti
erikaslt
5728
negalvok ir pamirši
Anonimas
5728
ir labai blogai daro.
|

