Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5793
Anonimas
5851
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5973
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
6002
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6016
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6077
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6078
vargselis ;D
|

