KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia

2009.11.05 giedriuxxx
  • 252
9
KRIZĖ







Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
Labai neskoningi komentarai su krize...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6016    
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
giedriuxxx 6076    
px kita karta parasysiu lietuviskom :D
darka 6077    
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6078    
vargselis ;D
giedriuxxx 6078    
Va sitas geras :)
Grįžti į viršų