Laimė - gali būti skirtinga...

2009.11.05 pawelek
  • 1625
168
laime





: laime


Nuotraukos nėra
mintis 5341    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
#165 Tai dx, apie tai ir raso cia..
puukis4 5582    
ir kas sakė, kad jis nelaimingas ? jis turi daugiau nei mes .
Taute 5583    
kas sake kad sitas zmogus laimingas..krc niftemu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Uhh, graudi foto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
gaila man ju saugo suni tas suo geresni maista valgo nei pats ir koki skausma patyria jis kai jo suniukas mirsta ):
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
pzdc graudu ziuriet , per sirdi trauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#161 Ne nuo zmogaus issilavinomo priklauso, kiek jis nori ir kiek jam reikia, kad butu laimingas. svarbus yra zmogaus supratimas apie laime. tai priklauso nuo to, kaip zmogus augo. bet manau daznas butu laimingesnis turedamas tikra drauga , nesvarbu, kad jis nera zmogus, ir neturetu namu, negu gyventu vienas kaip pirstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
eina nafik.... kaip skaudu ziureti ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#156 Nesutinku, manau, kad kuo zmogus protingesnis tuo daugiau jam reikia, norint patirti laime. Ir sitoj demotyvacijoj tas vyras neatrodo labai ineligentiskas... Bet is tikruju tai jam pavydziu :D kad man tiek mazai iki laimes truktu.. ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
kaip miela eina sau :")))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
bleem kai gaila..:********
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
bleem kai gaila..:********
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
#155 ir tau pačiam su rašyba nelabai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Pats neturi Ka valgyti, o gyvunai jam laime... Gaila biskiuka :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Va cia tai tikrai labai gera demotivacija nes kaikurie zmones izvelge laime piniguose ir taip toliau bet ira vienetai tokiu protingu zmoniu kurie nors ir nieko neturedami sugeba buti laimingi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#151 paciam su skiryba nekazkas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#151 Atsirado vištukas matai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Apie mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Bieberiai
gali būti skirtingi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#128 Pasimokyk lietuvių kalbos gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#102 Ir koks mum skirtumas? Svarbu mintis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
jooo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
aww
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Tiesa , gerbiu tą žmogų nuotraukoje ir tą kuris sukūrė šią demotyvaciją . <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#114 Buuuuuuuuuuuuuuuuuuutent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Respect tam zmogui nuotraukoje, bei tam zmogui kuris swugalvojo sita demotyvacija, nors cia labiau motyvacija negul demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
kiekvienas laime supranta kitaip. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#140 pritariu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Tukstanti kartu patinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Pritariu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Tikrai nuostabi nuotrauka ir komentaras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Dabar matau kaip atrodo laime ranka pasiekema...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Šiaip jo tikrai geras tekstas ir svarbiausia paveikslėlis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
net sirdis suvirpejo.
Nuotraukos nėra
CukruotasRabarb 5785    
to 128, tai cia tik geri zmones lankos, o ne visokie kankintojai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Jėzau.. Kaip gražu..
Angel_Devil 5788    
Kokie žmones geruciai virtuolybeja :D Kad ir relybeja jų tiek būtų tai pasaulis gražesnis būtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
nuzude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Mieli gyvūnėliai. : ) vargšiukai. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
rimas tikrai... po tiek kanciu, o ypac alkoholio isgerta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
nors ne viskas prarasta, nors kazkas suteikia nors kiek dziaugsmo, po sitiek kanciu ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
jee..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
tikrai suprantamas dalykas kuri visi turi verinti ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
nerialiai (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Miela nuotrauka.
nechujova 5802    
pūskit nx su tom reklamomis.
(50-100)
Grįžti į viršų