LIETUVOS RINKTINĖ - nes jie mums jau čempionai

2010.09.13 Justice
  • 431
28
krepsinis,rinktine,cempionao







RYBA 5727    
supermans
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
kleiza SUPER;D***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#21 VAT BŪTENT. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
POCIUUUUUUUUUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Juozuka pamirsot ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Patvirtinta tik šiuo laiku!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#23 sukurta gal, bet pasižiūrėk kada įkelta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
ši demo sukurta, kai dar nebuvom laimėję broznos ar net nebuvom pradėję žaisti, ji turėtų būti truputį kitaip suprantama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
slamstas. autoriau, pasigooglink ka reiskia demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Stipriai demotyvuoja ir kerta per paširdžius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
eiline nesmamoninga demo kurva perpist tau kurejau reik ir snuki atidauzyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Jasaitis <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#6 visiškai pritariu. reikia puslapio pavadinimą keisti, nes demotyvacijų dabar mažiausiai sukuria. Pilna visokių nesamonių apie emo life ir krepšinį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
javtokas bitchface'ina biški :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#10 :D geri tie jo plaukai. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
visi jie kieciausi :), nzn kaip jum bet man neatrode kad turkija verta finalo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Kleiza kiečiausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#8 tu nepawydek jam plauku.cj pats plikas tai ir rasai.
Ex02r 5763    
na cia jau sis tas, bet jau zodziai kokie yra, o ne kaip "aaaaaaaaa laimejom"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
JASAITI, APSISKUSK. :(
zopaTM 5763    
AČIŪ!!!!!!! VISUS SU PERGALE!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Ne nu pizda.. ajsku suprantama visi dziaugiasi, as irgi kas be ko, bet kokia cia demo? tikras loxas/vaikas ikeles sia demo, ir modai kurie patvirtina demo irgi tokie patis..
Spameris 5763    
AČIŪ! : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Tariu didelį AČIŪ!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Kalnietis šnd gerai atrodė, kai su skirtingais batais vaikščiojo pabaigoj ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
kokie visi belekokie tose foto ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
tikrai taip (Y)
Grįžti į viršų