True :)
Medaliai bronziniai - sirgaliai auksiniai
arturass
5641
GraffitiXIX
5649
#16 Pritariu ;)
Anonimas
5749
Bleach, isliek savo pykti sau, nebutina cia komentuot. ;)
Anonimas
5759
++++++
Anonimas
5761
Rinktinė auksinė, medaliai bronziniai.
Anonimas
5761
pižonai.apart "lietuva lietuva"ir "ant kalnomūrai"daugiau nieko nesugeba paskanduot
Anonimas
5762
#14 Sutinku su tavim Bleach. Puse cia demotyvatoriu nezino ka reiskia zodis "demotyvacija".
Anonimas
5762
Žaaaalia Baaaalta! nes mūsų širdys plaka vienodai... Žaliai baltai...
Bleach
5762
Bl kieta demotyvacija.. Tikrai demotyvuoja..hm... net nežinau ką.. Ir toliau kurkit šias nuostabiai geruliškas, fantasmagoriškas ir belenkaip taškančias demotyvacijas!!! Šūūūdo gabalas....
Anonimas
5762
#9 ziauriaii ir man sita patinka demo patinka, jauciu visiems labai keistai atrodo tokie sirgaliai kaip lietuviiaii visada taip palaiko savo komanda, o kiti atrodo taip kukliai pries musiskius
gugugu
5762
Anonimas
5762
sirgaliai tikrai liuxiski
Spameris
5762
Nu, šita dar panašesnė į demotyvaciją už daugelį su kašiu, užskaitau : )
Anonimas
5762
assas, gal blogoje kompanijoje buvai? Nes tikri sirgaliai ir po rungtynių prieš JAV vistiek skandavo AČIŪ. :)
Anonimas
5762
tie sirgalei kaip tik zanudos apsisike per visas varzybas atisesdavo ir nei zodelio nelepteldavo tik alu pumpuodavo kai lietuva skynes kelia iki 3 vietos per rungtynes tada Lietuvos sirgalei pradejo skanduoti...mat atsigavo turbut atsibudo.
Ex02r
5762
nevisi, oj nevisi
Anonimas
5762
TIKRA TIESA IR DAR - MEDALIAI BRONZINIAI KOMANDA IR SIRGALIAI - AUKSINIAI!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5762
Demotyvuoja būti tokiais paniurėliais, kaip tu, simai (#2). Reikia džiaugtis rinktinės pasiekimais.
Anonimas
5762
koks skirtumas.
Anonimas
5762
kas cia ka demootyvuoja?
|

