Gera. +++
Mes sugriausim - o kas atstatys?
Gusta-Fang
5788
Anonimas
5789
#24 pritariu
Leene
5798
Anonimas
5799
Aš.
Anonimas
5799
Atstatys kurie gyvent nores :D
gretagreat28
5800
#21 ;D
Anonimas
5800
Galbūt 2012 mirs Kubilius??? ;D
gretagreat28
5800
tj nk, kai po 2012 liks tik 10proc zemes gyventoju nebeters tiek, gal net "remontuos" zeme :D
Anonimas
5800
Mes isnyksim, kaip ir daugelis iki šiol karaliavusių gyvybės formų, o žemė atsinaujins per tam tikrą laiką nes žeme galima vadinti savaime atsinaujinančiu organizmu. Nelikus pagrindinio kaltininko nebebus kas naikintų, taigi žemė atsigaus.
Anonimas
5801
17 geras ;D
Anonimas
5801
#16 pydaraste tu nieko jis neatsatys tau , nebent byby i sikna !
Anonimas
5801
kubilius juk mum prizadejo!...
Anonimas
5801
Simple - mes atstatysim :)
Anonimas
5801
Kai sugriausim pradesim i Dieva tiket :)
Dariukas
5801
Vynis atstatys
bellissima
5801
jau vakarykštė audra su savo padariniais parodė, kad neatstatys niekas :)
Anonimas
5801
Mano mociute
aistutielex
5801
#9 jo kubilius ;D
Anonimas
5802
kubilius
Anonimas
5802
#5 O tau reiktų perskaityt visą biblioteką, kad bent kažkiek suprastum apie ką demotyvacija
Anonimas
5802
visiem kurientiems tokias demotyvacijas patarčiau paskaityt nors keletą knygų.
Anonimas
5802
Vel ateiviai atskris ir pastatys pamatus ;p
kirvarpa
5802
#1 pritariu.
Anonimas
5802
tai kad niekas nebeatsatatys;[
Anonimas
5802
Pagaliau dar viena normali demotyvacija:)
|

