Gusta, jeigu esi durnas ir nesubrendes, ka galima pasakyt is tavo komentaro, tai geriau nieko nerasyk, nes vistiek nesuprasi minties..
Nori tapti dievu? - Nužudyk vieną žmogų būsi žudikas, šimtą - maniakas, visus - dievas!
Anonimas
5763
Gusta-Fang
5788
Kam busi dievas jei VISUS iszudysi?? Busi psichas. Tada nudvesi.
Anonimas
5795
ne krikščioniams tai suprasti, melieji :)
Anonimas
5800
nesamone isvis
Anonimas
5800
Koks paskatinimas ((:
Anonimas
5800
#11 :D
Anonimas
5801
O kai beliks sau paciam nusizudyti busi emo :D
Anonimas
5801
sakyciau cia motyvacija
rossoneri
5801
#8 pas tave galvoj irgi tokia pati. kaukoles nera vientisos
gretagreat28
5801
kodwel visos kaukoles skilusios?
Anonimas
5801
OUTORIAU, tu asi nasveiks... Pasitikrink psichika (net jej chia tik demo, ar pajuokavimas, del visa pikta pasitikrink ) :)
Anonimas
5801
FAIL sita demo...
Anonimas
5801
Toks jausmas, kad šičia susirenka tik... Nenoriu būti nepagarbi. Žmonės, pagalvokit kartais! Linkiu Jums supratimo, pagarbos ir švelnumo... Nes negalima taip.
Anonimas
5801
"Žmonės , žudykitės , man bus legviau Dievu tapti . "
Kira
5802
#2 Kodea? Gi cia dazno zmogaus svajone :D. Vistiek skatina "baka's" issizudyt :D
Anonimas
5802
eee, neskatinkit zmones tapti dievais :D
Anonimas
5802
Patinka :)
|

