Nebūk lama !

2010.04.23 Wazzeee
  • 303
88
Nebūk lama !







Nuotraukos nėra
Anonimas 5110    
#83 Jei jis tau patinka, nekomentuok ant tokios demo, aborte :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
cia seip alpaka....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
as>>>>>>>> tai tdl ir alpeja puse pasaulio nes mato ji o anksciau nks nematydavo , bet jauciu net ir tikram gyvenime kas pamatydavo taip pat alpdavo ;D ir kdl gj bx stume ant vyru zvaigzdziu mes tai ant jusu keksiu pamelu ir pan tai nestumiam ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#82 (rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
sakau ir ką man tas aktorius primena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Jei nepatinka jis nekomentuokit ubagai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Cia tas bicas kur per pugas be maikes draskos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
cia tos panos kur sako grazus ir panasiai :D ar i ji kas atkreipe demesi kai jis neturejo litu nebuvo nusifilmaves filme tas pats kaip ir su byberiu be user jis nulis per zmogu isgarsejo ir dabar tipo alpeja puse pasaulio klaiku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
nereikia cia varyt. sudas cia jusu demotivacija
swordz60 5799    
Panašūs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Džeikobas lama ! Edwardas The best !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#69 Tik kad plaukuotas ir ausys didesnės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Mielas paveiksliukas :> ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
good one :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
jis tikrai ne gejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Jis gražus, tikrai gražus, gal biškin gay, bet still - gražus. Ir į lamą panašus. Bet vis vien gražus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
kaip 2 vandens lasai :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
;D PYZEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Nestumkit, grazus jis :D
Gyncius 5818    
o man Tayloras lb patinka:) paprasciausiai kaip ir kiti sako kad pawydas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Ką aš žinau... Eilinis filmas ir tiek... Išsidirbinėja visi.... O kodėl jūs nestumiat ant kitų Twilight aktorių? Vien ant pag. vaikinų... Yra ir kitų populiarių filmų, kuriose irgi vaidina tokių aktorių kaip jie, o jųs visa gyvenimą stumsit tik ant R. Patinson'o ir T. Launtner'io? :o...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
sita demotyvacija reiktu darkarta areminti ir parasyti PAVYDAS.... :D:D:D:D
Carlis 5826    
nu bet paziurek.. tikras LAMA! ;D #54
Nuotraukos nėra
rinnynon 5827    
#61 pritariu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#54, eik tu nachui :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
kai prajuokino;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
:D oj nesveikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
:D žinot žiūrėjau visas tris dalis filmo, visai nieko... Bet šita geriausia :D !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
kaip lūžau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Šitas geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
nu gerai pasijuokem ir gana, o db baigiam stumt is viso ant twilighto, robio ir Launerio ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#51 :D Toks pats gražus kaip ta ir visos kitos lamos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Jis labai grazus, gal ir yra panašumo ;D
Bet paveikslėlis tai žudantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
oOo, bulvianosis ;D Gerlus... seip man Taylor'as gražus ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
lol
Tikrai geras :D
Super_As 5857    
;D jie tikrai dau panašumų turi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
12metu pasaulio karate cempionu :D:D:D Cheers :D:D ir is kur dar tokiu naiviu zmoniu buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
"Lama" lols ;D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
apsišikit.;D man jis fainas.pasiekęs lb daug,nuo šešerių sportuoja,dvylikos tapo karate pasaulio čempionu,tris kart aukso medalininkas.už Rob Pattinsoną tikrai geriau,bent jau veido raumenis judina,ne tai kai tas visą filmą no motion.:D
Fusion 5875    
Tiksliai :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Neypac geras palyginimas. Bet man tas jacobas niekada nebuvo kazkas tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
tik perskaites komentarus pamaciau, kad tas is twilighto,, o seip as irgi nemegstu tu twilight zombiu, beprotes kazkokios.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
krw juokingas gyvunas tas lama xD reiktu isigyt koki viena ;D
(50-88)
Grįžti į viršų