Rūkymas - Tik Lietuvoje rūko daugiau moksleivių negu suaugusių

2010.04.23 Zondex
  • 264
30
Rūkymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
#22 ane ? o po to kas ? Parukai puse metu ir pabandyk mest, jokio čia įdomumo nematau, o tik pinigų švaistymas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
abejotinas teiginys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#1, bet buwo kalbeta apie moksleivius, o ne likusius studentus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
A jūs debilai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#1 ;D
swordz60 5799    
Galėtų dar cigaretės pabrangt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#22 va va , butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
lol
Nuotraukos nėra
rinnynon 5827    
kai rūkai ir esi nepilnametis yra pats smagumas, rizikuoji kad pagaus ir pan. o kai suaugęs nebeįdomu. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Kas tiesa tas tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#1 :D
Nuotraukos nėra
liolike 5837    
yeap... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
nu joo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Juokinga, net graudu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Kas tiesa tas nemelas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
geras geras
Nuotraukos nėra
lexhus 5880    
#12 Pritariu. "Lietuvos jaunimas yra lietuvos ateitis, o 80% lietuvos ateities suauge planuoja emigruot."
henroXicated 5880    
#1 Nuzude.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
nes visi suauge emigruoja .. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
Jeigu pamatysi vieną, tai tikrai tuo metu rūkančią cigaretę išmesi, jei pamatysi kelis - jau visą dieną neberųkysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
mane tokie plakatai nervina. nuo to kad paziurejus tau pasidarys bloga rukyt nemesi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
kazka tj reikia veik per pertraukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#1 puikus demotyvacijos papildymas, spaudziu ranka ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#1 Būtent :-D
svajus 5910    
Baigsim shule ir reiks mest ;D
Tolkas 5910    
Užpisa tokie plakatai ant keikvieno kampo, pykina jau xD.
cloudmaker 5910    
ketinau sakyt geras, bet po pirmo komentaro pati susimąsčiau :D
TripCh 5910    
Netik lietuvoje..
sueis 5910    
#1 šitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
nes tik lietuvoje zmones mokosi iki 35 metu....
Grįžti į viršų