Nekomplikuok savo gyvenimo, - sakyk viską, ką galvoji, daryk viską, ko nori.

2011.12.29 Kacerga
  • 287
8
Nekomplikuok savo gyvenimo,







Nuotraukos nėra
OVIDIJUS24 5100    
TRUE STORY
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
nes gyvenam tik karta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
sunku viska taip daryt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
Jai noreciau daryt viska ka noriu jau nebeguvenviau :D
Blackrose166 5293    
Yra toks posakis: „Lengva pasakyti, bet nelengva padaryti“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
cha, kad būtų taip paprasta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
true, true
padeda :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
jojo,viska isklok i mordaknyzke ir pasidalink su draugu draugais kuriu tu nepazysti,valio!!
Grįžti į viršų