Nėra nieko blogiau - už stebėjimą, kaip dirba tėvai prie kompiuterio.

2011.12.29 Anonimas
  • 138
3
Nėra nieko blogiau



Nuotraukos nėra
Anonimas 5147    
#1 gal jie anonymous dirba?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5288    
Žinau šitą jausmą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5290    
jus pamatytumet kaip mano tevai varo tai isziziotumet
Grįžti į viršų