labai grazi nuotrauka:)
Nesakyk, kad aš pasikeičiau - Iš pradžių pagalvok, ar iš tikrųjų mane pažinojai.
Anonimas
5747
Anonimas
5749
lužo koja distrofikei
Anonimas
5750
ah tie paauliai ir ju nelaimingos meiles istorijos. :)
Robert_M.
5750
Kaiii sudas jibanas. #27 pritariu.
Anonimas
5750
komentarai tobuli ;D o pati demo.. KUR ČIA BL DEMO? emo čia, ne demo
Anonimas
5750
#4 +
Anonimas
5750
čia kurva turi būt demo o ne protingi žodžiai klitoriau tu
Anonimas
5751
skirkit blet kas yra emo o kas protingi zodziai. prie ko verksmai, cia nei jausmu jokiu nera. paprasciausiai sako pries pisdamas prota pagalvok. o cia matyt nelabai kas tai megsta
Anonimas
5751
Emo much....
Anonimas
5751
#25 tu balvonas
Anonimas
5751
tai ne ble. Dengia ji ten ta savo pizdute kad Klaipedos uostu nesmirdetu (Tiems kas salia jos)
Anonimas
5751
kaip tik man šita demo...
Anonimas
5751
vėl verksių demo :)
Anonimas
5751
#15 isivaizduok kad nedengia mazu uzuosi
Anonimas
5751
#15 :D, zmogau tu gi ziuri pro monitoriu :D
Anonimas
5751
#15 nepachintu? kalbek lietuviskai, byby
Anonimas
5751
ji savo pizdute dengia, kad silke nepachintu?
varna
5751
ooo taip,tikrai gera demo..bravo..labai teisingi žodžiai....kartais išgirstam "tu pasikeitei" nors galbūt nno žmogaus ne nepažinojom...
Anonimas
5751
Prastai.
Anonimas
5751
Čia net ne demo, čia net ne paveikslėlis, čia tik Anglijos Lietuvė.
Marie
5751
va va..
Ishvires
5752
xuine visiska, deja.
Anonimas
5752
#7 emmm... o ka tu pasakei?
Anonimas
5752
greiciau uzluolaida pavirs staltiese, negu suprasit ka as pasakiau...
Anonimas
5752
#5 pilna ir tokiu kaip tu, tad uzsiciaupk nuopisa, ir dziaukis gyvenimu
Anonimas
5752
#4 pilna cia tokiu demo...
Anonimas
5752
#3 durns tu gal? gera demo.
Anonimas
5752
blet kaip uzpiso tos jusu pamokinancios demo. pyzdinkit i savo ones ar dar kur ir rasykites po savo tom foto..
Anonimas
5752
#1 pritariu :)
Pykciurna
5752
vieni teisingiausių žodžių:)
|

