Ne visiems.
SAUGUMO BARJERAS - Internetas - pavadėlis laido riteriams
Anonimas
5321
Anonimas
5553
[b]#21[/b]
Teenagor
5620
krc
Anonimas
5748
tai aisku lol visis jus ir ka man a?
KabelioRiteris
5749
Bet kaip uzknisa tie laido riteriai mane, tokie lohai kad net skauda galva nuo ju
Anonimas
5751
ha ha ziauriai geras! nuotrauka+
Wampyre
5751
Gut.
Anonimas
5751
#11 ačiū, kad paaiškinai, nes nesuvokiau šito ;xx
Anonimas
5751
suds!
Anonimas
5751
#4 as sita iskart pamaciau kai tik buvo idiegta cia ta facebuko komentavimai
Anonimas
5751
bl cia pati geriausia demo, rimtai sakau
Anonimas
5751
#11 gerai, kad paaiskinai
Anonimas
5751
geras ;]]
Anonimas
5751
gera foto :D tipo suo vaidina kad nori didesni suest, bet kai atitruksta, atgal nesa pavadeli kad laikytu :D
Anonimas
5751
:D
Anonimas
5752
#7 #5 #1 #5 #6 #3 #2 #7 #3 #1 #5 #6
Anonimas
5752
cia ta demo apie #5 ir #6 ? ;D
Anonimas
5752
#5 geras vardas
Anonimas
5752
#4 tylek svogune
cipolinas
5752
#3 joks as tau nebrangusis
Anonimas
5752
ir dar matot, kaip tie iš feisbuk'o poustina, irgi taip šiek tiek jau kukliau, nes jau ir nuotrauka yra ir dar keletas duomenų kartais ;D Šiaip dar jei keiksmažodžius užbanintų ir Sutvirtintų demotyvacjių patalpinimo/patvirtinimo taisykles būtų - super ! Viso puslapio lygis tikrai žymiai pakiltų :) Tai tiek brangieji
Anonimas
5752
Jau tokia teisybe ;D
Anonimas
5752
:D labai geras, mėnesio demotyvacija, išvis - metų :D
|

