labai grazi nuotrauka:)
Nesakyk, kad aš pasikeičiau - Iš pradžių pagalvok, ar iš tikrųjų mane pažinojai.
Anonimas
5750
Anonimas
5752
lužo koja distrofikei
Anonimas
5753
ah tie paauliai ir ju nelaimingos meiles istorijos. :)
Robert_M.
5753
Kaiii sudas jibanas. #27 pritariu.
Anonimas
5753
komentarai tobuli ;D o pati demo.. KUR ČIA BL DEMO? emo čia, ne demo
Anonimas
5753
#4 +
Anonimas
5753
čia kurva turi būt demo o ne protingi žodžiai klitoriau tu
Anonimas
5754
skirkit blet kas yra emo o kas protingi zodziai. prie ko verksmai, cia nei jausmu jokiu nera. paprasciausiai sako pries pisdamas prota pagalvok. o cia matyt nelabai kas tai megsta
Anonimas
5754
Emo much....
Anonimas
5754
#25 tu balvonas
Anonimas
5754
tai ne ble. Dengia ji ten ta savo pizdute kad Klaipedos uostu nesmirdetu (Tiems kas salia jos)
Anonimas
5754
kaip tik man šita demo...
Anonimas
5754
vėl verksių demo :)
Anonimas
5754
#15 isivaizduok kad nedengia mazu uzuosi
Anonimas
5754
#15 :D, zmogau tu gi ziuri pro monitoriu :D
Anonimas
5754
#15 nepachintu? kalbek lietuviskai, byby
Anonimas
5754
ji savo pizdute dengia, kad silke nepachintu?
varna
5754
ooo taip,tikrai gera demo..bravo..labai teisingi žodžiai....kartais išgirstam "tu pasikeitei" nors galbūt nno žmogaus ne nepažinojom...
Anonimas
5754
Prastai.
Anonimas
5754
Čia net ne demo, čia net ne paveikslėlis, čia tik Anglijos Lietuvė.
Marie
5755
va va..
Ishvires
5755
xuine visiska, deja.
Anonimas
5755
#7 emmm... o ka tu pasakei?
Anonimas
5755
greiciau uzluolaida pavirs staltiese, negu suprasit ka as pasakiau...
Anonimas
5755
#5 pilna ir tokiu kaip tu, tad uzsiciaupk nuopisa, ir dziaukis gyvenimu
Anonimas
5755
#4 pilna cia tokiu demo...
Anonimas
5755
#3 durns tu gal? gera demo.
Anonimas
5755
blet kaip uzpiso tos jusu pamokinancios demo. pyzdinkit i savo ones ar dar kur ir rasykites po savo tom foto..
Anonimas
5755
#1 pritariu :)
Pykciurna
5755
vieni teisingiausių žodžių:)
|

