Nesakyk, kad aš pasikeičiau - Iš pradžių pagalvok, ar iš tikrųjų mane pažinojai.

2010.09.23 emull
  • 170
30
gyvenimas,pazinoti,pasikeisti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
labai grazi nuotrauka:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
lužo koja distrofikei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
ah tie paauliai ir ju nelaimingos meiles istorijos. :)
Robert_M. 5753    
Kaiii sudas jibanas. #27 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
komentarai tobuli ;D o pati demo.. KUR ČIA BL DEMO? emo čia, ne demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#4 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
čia kurva turi būt demo o ne protingi žodžiai klitoriau tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
skirkit blet kas yra emo o kas protingi zodziai. prie ko verksmai, cia nei jausmu jokiu nera. paprasciausiai sako pries pisdamas prota pagalvok. o cia matyt nelabai kas tai megsta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Emo much....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#25 tu balvonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
tai ne ble. Dengia ji ten ta savo pizdute kad Klaipedos uostu nesmirdetu (Tiems kas salia jos)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
kaip tik man šita demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
vėl verksių demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#15 isivaizduok kad nedengia mazu uzuosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#15 :D, zmogau tu gi ziuri pro monitoriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#15 nepachintu? kalbek lietuviskai, byby
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
ji savo pizdute dengia, kad silke nepachintu?
varna 5754    
ooo taip,tikrai gera demo..bravo..labai teisingi žodžiai....kartais išgirstam "tu pasikeitei" nors galbūt nno žmogaus ne nepažinojom...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Prastai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Čia net ne demo, čia net ne paveikslėlis, čia tik Anglijos Lietuvė.
Marie 5755    
va va..
Nuotraukos nėra
Ishvires 5755    
xuine visiska, deja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#7 emmm... o ka tu pasakei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
greiciau uzluolaida pavirs staltiese, negu suprasit ka as pasakiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#5 pilna ir tokiu kaip tu, tad uzsiciaupk nuopisa, ir dziaukis gyvenimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#4 pilna cia tokiu demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#3 durns tu gal? gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
blet kaip uzpiso tos jusu pamokinancios demo. pyzdinkit i savo ones ar dar kur ir rasykites po savo tom foto..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#1 pritariu :)
Pykciurna 5755    
vieni teisingiausių žodžių:)
Grįžti į viršų