Ne visiems.
SAUGUMO BARJERAS - Internetas - pavadėlis laido riteriams
Anonimas
5324
Anonimas
5556
[b]#21[/b]
Teenagor
5623
krc
Anonimas
5751
tai aisku lol visis jus ir ka man a?
KabelioRiteris
5752
Bet kaip uzknisa tie laido riteriai mane, tokie lohai kad net skauda galva nuo ju
Anonimas
5754
ha ha ziauriai geras! nuotrauka+
Wampyre
5754
Gut.
Anonimas
5754
#11 ačiū, kad paaiškinai, nes nesuvokiau šito ;xx
Anonimas
5754
suds!
Anonimas
5754
#4 as sita iskart pamaciau kai tik buvo idiegta cia ta facebuko komentavimai
Anonimas
5754
bl cia pati geriausia demo, rimtai sakau
Anonimas
5754
#11 gerai, kad paaiskinai
Anonimas
5754
geras ;]]
Anonimas
5754
gera foto :D tipo suo vaidina kad nori didesni suest, bet kai atitruksta, atgal nesa pavadeli kad laikytu :D
Anonimas
5754
:D
Anonimas
5755
#7 #5 #1 #5 #6 #3 #2 #7 #3 #1 #5 #6
Anonimas
5755
cia ta demo apie #5 ir #6 ? ;D
Anonimas
5755
#5 geras vardas
Anonimas
5755
#4 tylek svogune
cipolinas
5755
#3 joks as tau nebrangusis
Anonimas
5755
ir dar matot, kaip tie iš feisbuk'o poustina, irgi taip šiek tiek jau kukliau, nes jau ir nuotrauka yra ir dar keletas duomenų kartais ;D Šiaip dar jei keiksmažodžius užbanintų ir Sutvirtintų demotyvacjių patalpinimo/patvirtinimo taisykles būtų - super ! Viso puslapio lygis tikrai žymiai pakiltų :) Tai tiek brangieji
Anonimas
5755
Jau tokia teisybe ;D
Anonimas
5755
:D labai geras, mėnesio demotyvacija, išvis - metų :D
|

