daug
Nu maaaama, - nevyk dar nuo kompiuterio...
Anonimas
5144
Anonimas
5387
O kiek įsižeidusiu.... ;D
Anonimas
5611
Bl vaikai eikit i lauka pasiszmoget o ne prie pc..
Anonimas
5616
Ciuju vaikas sukure, tyo momentu kai mama vyjo nuo kompo... :D
Anonimas
5616
Tai su sunum tai darysi?! Blemba net su vaiku duodiesi, bet tik nesu manimi ;(
Anonimas
5616
uzaukit vaikai ir nieks nebevarys nereik cia 10-meciu demo nesamoniu..
Anonimas
5616
grazi foto :)
Anonimas
5616
Ne su tavim šneku!
Anonimas
5616
demotyvuoja turet mama
Anonimas
5617
#7 :D(Y)
FarmVille
5617
pff.. kiek noriu tiek ir sedziu :)
Anonimas
5617
duosi tu man??!!?!?!? nu tai davai į lovą.
Anonimas
5617
Duosiu aš tau! Marš į lovą
Anonimas
5617
nu blt duosi cs palost??? man rejk teva nukalt is 100 lt susisporinom :D
smilez0
5617
man visada taip buna :D
Anonimas
5617
Aš tau nevysiu, kad nematyčiau !
Anonimas
5617
Jau apie 10 kartu buvo tuoj surasiu
Anonimas
5617
Škaaaac!!!!
|

