#11 :D "sitam atsilupeliskam psulapi", tai kadangi jau pats virs pusmecio sedi tai taip pat esi vienas is atsilupusiu :D
Visada - Paklausk prieš žaisdamas
Anonimas
5224
Anonimas
5612
Praėjus pusmečiui išvydau kažką juokingo šitam atsilupeliškame tinklapyje!
NandP
5612
Teisybę sako, kad mūšį galima ne tik jėga, bet ir protu laimėti xD
Anonimas
5612
:D Nestumia cia krc :D
Anonimas
5614
o tas tai kietai pavare:D
Anonimas
5616
Pfff :D visada taip. Todel, kai kita karta mokykloj ryte spausit ranka draugui pagalvokit ka jis galejo veikt :D
Anonimas
5616
Geras šitas :)
aferisteee
5616
gers :D
Brigita
5616
Buvo.:)
Leezash
5616
geras sitas :D
Anonimas
5616
Matytas , bet kaip visada nužudė x DDD
Anonimas
5616
:D
|

