#15 aha :) ir pavyko ;)
O visgi įmanoma...
Anonimas
5159
Anonimas
5837
Mano sesuo, 6m. irgi tai padaro. ;D
Anonimas
5842
Dabar ciuju dabar visi ir bando pasiekt :D
Anonimas
5850
eikit sau, neimanoma, ranka gali susilauzyt sitaip xD
Anonimas
5865
Jie, ir aš, turim dvigubus sanarius, papraščiausia daug daugiau galim susilenkt, rankas išlenkt ir t.t. daug mažiau sportavimo reikia, kad kažką galėtum padaryt.
Anonimas
5899
#6 eik tu naxui
Anonimas
5899
taip buk gimnastu tai ir paciulpt savo gala galesi
Anonimas
5913
nesamone.
Anonimas
5934
taigi lengva. Tereikia susilaužyt kelis kaulus ir vuolia - galit laižyt savo alkunę kiek tik norit ^^
Anonimas
5966
Ohh. Jau draugai sakė pinigus užkalinės mane visiems rodydami. Pasirodo vis gi dar yra tokių. ;D
Lijanelea911
5978
Nu.. o dieve lengva :D
Zygis
6028
Čia šitas tai geras. :D O Genijau jeigu nežinai tai ir nereikia čia pretenzijų reikšt...
Anonimas
6117
bunant gimnastu imanoma ne tik sias galunes pasiekt ;)
Anonimas
6123
man nesigavo... :(
Anonimas
6123
nepanikuojam, nepanikuojam :*
Anonimas
6123
Geruliškai ;D
Anonimas
6123
kas,bl imanoma, nx? potarle yra apie isikandima i alkune. dbls.
|

