Priklausomybė nuo interneto - Kai nėra ką veikti, o pasitraukti vistiek nesinori...

2009.08.19 Andrius23
  • 78
13
internetas,priklausomybe,gyvenimas,laisvalaikis







ajstyte 5853    
Cha :D
Siaubas_Baubas 5853    
Ei nu, prašaaaau, ištaisykit klaidąąą! :D
Senttel 5853    
+1, labai gerai pastebeta, saunuolis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
tikrai taiklus :D "užskaitau"
thatsmeLT 5884    
taiklus sitas :D
Roneta 5950    
Tikrai , ner ka veikt , vistiek nenulipu :x
Lijanelea911 5978    
Aha, nu rimtai.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 6000    
Pasirodo mano fantazija tikrai ziauri: as is pradziu galvojau, kad cia esme ta kad bachuras tiek nenulipa nuo kompo, kad nagai priauga, po to ziuri, kad biski suklydau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
as esu toks
Zygis 6028    
Kas tiesa, tas nemelas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6042    
taip 8(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6122    
nepamatyciau, tai net nesusimastyciau... :|
na ir px :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6129    
Ziauri tiesa :(
Grįžti į viršų