Eik silkroada arba dekaron palost noliferi tu... Kai as tau vozciau su savo 101lv 2h +SON +10 +full blue tai ir nebenoretum jokiu indu palut...
Optimizmas - - tai kada neplauni indų vakare, tikėdamas, kad rytą tai daryti norėsis labiau.
Anonimas
5637
Anonimas
5648
As pesimiste tada
Anonimas
5650
Sitas gerulis
Vai2kas
5651
#3 geras.;D
aferisteee
5651
#3 teisingai :D man taip visada
Anonimas
5651
#3 butent :D
Anonimas
5652
gal jei tik į indaplovę sudėt.. :}
Anonimas
5652
Siaip greta boba esi turetum indus plaut ir tepti sumustinius
Anonimas
5652
gretagreat8, neturi indu valgai is puodo?
gretagreat28
5652
Gerai kad man indu plaut nereik :D
Anonimas
5652
Indaplove?
kiki17
5652
ryte galvoji kad indai bus svarus
OoS
5652
Pesimizmas - kai turi indaplovę ir keiksnojies, kad labai sunku išimti iš jos indus.
nulis
5655
gilus
|

