Na, bet viščiukai savo svajones turi laiko įvykdyti.:) Juk kepa tik suaugusias vištas jau.. ;ppp
Visi turi svajonių - Bet susidūrus su realybe jos dažnai netenka prasmės
Anonimas
5205
Leezash
5609
Krc, zymes tai afigennos :D
Anonimas
5650
Gaila viščiuko :D
Vai2kas
5651
geras.;D
Anonimas
5651
Good demo :)
Anonimas
5652
mmm vistiena...
Anonimas
5652
Speju
Anonimas
5652
#3 o is kur tu zinai kad ten anciukas kepa? ;D
Anonimas
5652
Jo tave iškepa kai ta anciuka
Anonimas
5652
KFC
Anonimas
5653
Demo gera, žymės dar geresnės.
|

