Su buku labiau skauda. ;D
Peilis - Stiprus argumentas, silpnos dvasios žmogaus rankose
Anonimas
5328
Anonimas
5505
omg
mirazas
5506
bukas labai peilis :)
Anonimas
5506
o kas cia su tuo tuborgu? as nieko nematau.. :)
Anonimas
5506
Peilis mano rankoje padarys skyle tuborg skardineje >.>
Spameris
5506
#1 Atsimenu, kai juokiausi iš šito bajerio... trečioj klasėj.
Anonimas
5506
Peilis, atsakingose rankose, daugiau padarys gero, nei blogo.
Anonimas
5506
Jei su tokiu ipjautu tai reiktu stabliges bijot.
Anonimas
5507
Bijok ne peilio, o šakutės. Vienas dūris- keturios skylutės!
|

