#8 Čia ne aš svaigstu, čia tu per glušas, kad suprastum.
Sniegas - Suteikia malonumo visiems
Anonimas
4899
Anonimas
5054
#7 ble zmogeliau :D baik svaikt ir eik tu nahui ble :D
Anonimas
5125
Kodėl jis toks laimingas? Ogi todėl, kad į jį niekas atgal negali mesti. Jei mes - iškart supakuos apsauginiai. Įžvelkit po humoro kauke atvaizduotą aukštuomenės nepaliečiamumą,
Anonimas
5500
kaip nepatogiai meta iš kairės.
mirazas
5506
fingalas pas maziu nuo obamos dovanu :)
Anonimas
5506
Barack Trollbama
Spameris
5506
#2 Nevaryk, geras alus, tik reklama užpiso.
Anonimas
5506
JEI GATVEJ PAMATYSIU KA NORS SU TUBORGU - NUZUDYSIU!!!!!
Anonimas
5507
pzdc :D
|

