Profesija? - Sūnus

2010.04.07 mama
  • 789
61
profesija,sunus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5199    
Pavydas yra normalus tada, kai paskatina siekti savo tikslo dar daugiau. Nors yra daug niuansų šiuo klausimu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
patalpino mama.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
jus siekit to, o ne zyskit ce atsisede
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
#59 Gerai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#60 lotus sako. :D
bet nesvarbu,ar vienas ar kitas automobilis daug kainuoja. :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
koks lotus lamborgini cia /facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
oooooo lotus :)
anonimas 5753    
#36 daznai tokie turtuoliu vaikai kaip tik mano, kad gyvenime nereikia nieko daryti viska jau turi ir turesi visa gyvenima. kiek as turtuoliu pazistu tai vaidina gerais vaikas pries tevus, o uz ju arogantiski pasiputeliai buna (ne apie visus sneku, bet tikrai atsiranda daug tokiu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
anglijos lietuvis sunkiai dirbo kad galetu nusifotkinti prie tokios masinos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
haha :D nu b* ko daugiau noret reiktu ? :) bet tokie zmones turbut labai tusti ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
as tai UZ uz tokia profesija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
mops, suzavetas tavo anglu ziniom, isvertei ipatyngo sunkumo sakini ir vistiek padarei klaida ;D
Nuotraukos nėra
mops 5795    

Profesion? - Son -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
svajoniu profesija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#37 Kiek as pazystu zmoniu is skurdesniu seimu tai tikrai nera ten jie darbstuoliai ir kazko siekiantys zmones. Dauguma ju dienas leidzia kieme, gerdami ir visokius sudus darydami. Aisku ne visi.
msT 5803    
#46 Ir kam tu ja isvertei ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
spalva.... o Hano buvo mazda RX-7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Šita mašina man panaši į tą Hano iš tokyo drift. ;D
Nuotraukos nėra
Leene 5811    

What is his profssion? - Daddy's son
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#39 Tu taip sneki tipo geresne turi ,, blt pats su cadetu draskos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
TIKRIAUSIA TIESA.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#39 nu tu turetum tokia taip nesneketum ,bet ideja manau ne apie masina komentuot gera ar ne :)
Killer-is 5822    
tai kad cia sudas ne masina... senai jau tokiu niekas nebeperka.rofl.
ne pats geriausias
Spameris 5827    
Va tokių aš ir nekenčiu labiausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Šiaip yra gerai, kai turtingų tėvelių vaikelis nors kiek proto turi. Nes dauguma tų turtingesnių yra na... pasileidę ( čia ne ta prasme, kuria jus manot :D ). Na klubai, alkoholis nuo paauglystės ir t.t.
O skurdesnių šeimų vaikai nebūna dažniausiai tokie, nes žino, jog savo gyvenimui turės patys užsidirbt ir dar tėvams senatvėje padėt. Dėl to ir yra tokia daugumos nuomonė apie turčių vaikus. Jam atrodo, jog jo ateitis užtikrinta dėl to gyvena tik dėl pramogų.
Karole 5828    
Hollywood ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
kas lengvai ateina lengvai ir iseina bet seip geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#32 nepavydėk:) pats irgi beprotiškai tokių tėvelių norėtum. Ateitis garantuota, nereikia jaudintis dėl tokių dalykų kaip ''iš kur gaut pinigų mokslam, gi jei kas nepavyks būsiu ubagas''. Nu ir ką, gauna tokie išsilavinimus gerus ir t.t., o tada perima tėvelių verslą ar šiaip ką panašaus ir nematau tame nieko blogo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#32 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Nekenčiu turtingų tėvų vaikučių :D [ bet užskaitau]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
turčių sunelis, ko jam reikia?
Nuotraukos nėra
look_at_me 5840    
like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Mldc.
Nuotraukos nėra
solveiga 5843    
gera pradžia - pusė darbo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
amzina tema :) pradinis kapitalas privalumas !!! kas kam dar neaishku nesuprantu :D o gal kas pasakys kad netureti jo yra geriau? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
man dingo taip pat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#20 gerai sakai seni
henroXicated 5873    
Kliova profesija, bet su ja toli nenueisi :)))
Gusta-Fang 5876    
kokia nuliova.. Rrr;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
tik problema, kad tokie waikinukai daznai buna niekam tike ir per sawo kietumus prisidaro sau bedu ir dar kitiem pridaro. ypac tie kurie megsta issisokti, nes pas ju tewus daug litu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Aš pvz net nepavydžiu. Tegu žmogus turi tai , ką turi, koks jum skirtumas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
man irgi anksciau buvo pavydas(ne apie butent si atveji).kazkodel jis dingsta kaikuriem nuo 17-19... arba isvis nedingsta...Kodel jis loxas, kad naudojasi tuom ka turi? ir kuom gali naudotis? cia tas pats kauip sveikam zmogui vazdineti su vezimeliu o ne vaiksciot savo kojom...jei turi tai ir naudokis nes daugiau sansu gali ir nebesulaugt, or ka turesi priklauso nuo tam tikru aplinkybiu(salygu), ir tavo gudrumo.
kiekvienas is ce turi lygiai toky pats shansa tureti toki automobili , tik aplinkybes jam palankesnes..o del gudrumo is nuotraukos negaliu spresti, bet butu durnas jei tokio automobilio neimtu...
Sania 5909    
Ir visi mes jam pavydinm ;/
Viilius 5912    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
uzskaitau;]] bl geros sitos foto su gilia mintim.. cysta tiesa pasako;D
egnexas 5918    
XD
Souper 5918    
jo gerai butu tokia profesija turet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
as tai ir gii is pavydo taip sakiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
pritariu #12 visi taip gerai ismano apie zmones, kad permato juos kiauriai per nuotraukas :))) nors ir taip aisku, kad nuotrauka pateikta tik vaizduotei, ir kalba eina ne apie si konkretu zmogu, bet tarkim sunus pasiema is turtingo tevo prabangu automobili pasivazinet ir jis jau "loxas paslednas"? o gal jis studijuoja medicina ar pns. ir ateityje bus labai naudingas ir sekmingas zmogus, kas tada? is to pavydo jums grybai is ausu turbut seniai isauge, atsikvosekit :))))
(50-61)
Grįžti į viršų