Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda, kai aš miegu

2010.04.07 Anonimas
  • 439
9
Už ką aš nemėgstu ryto







Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Šitą foto skype pusę metų nešiojau, 'Pirmadienio rytas' buvau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
:D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#1 Visiskai teisingai, reiketu sakyt - Kodel arba reiketu formuoluot
As nemegstu ryto, nes ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Pas mane prasideda sesta :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
;D
wwestas 5921    
Aš mėgstu rytą :) Aišku tą, kuris būna savaitgalį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Cia demotyvatorius su paslepta prasme :P Dar labiau demotyvuoja, kai supranti, kad autoriai lietuviskai nemoka :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
uz ka rusiska struktura - za sto :)
Grįžti į viršų