kas tiesa tas ne melas
Šaras - Jis pats sau fainas
Anonimas
5080
Anonimas
5138
viskam savas laikas, saro pasiekymai praeiti, jam losti jau trugdo pasikelimas , rinktynei turi losti tie kuriem reike rezultatu ir pasiekimu, o ne tie kurie po keliu metu baiks karjiera, geras pavizdys siskauskas , nes tie kurie yra patys sau treneriai tegul ilsisi, jie buvo geri bet buvo
Anonimas
5140
Lopas kazkoks "foreveralone"
Anonimas
5399
#17 Gyvenime neslydęs?
Anonimas
5400
jis pats sau fainas lopas:D
naktigonex
5406
#11, tu čia vienintelis toks. ;)
Anonimas
5406
galvele pasitikrinam pries darant demotyvacijas kita kart ;)
Anonimas
5410
Šaras forever alone :D
Sylon
5411
alone in the lithuania :D
Anonimas
5411
Kai man juokingi tie zmones, kurie, net ir stebedami ispudinga Saro zaidima sitam cempe, sugeba vadinti ji nieko vertu. Juokdariai. Jis sitam cempionate geriausias PG, atsigaukit.
Anonimas
5411
Pyyzdets jūs ir lopai.
Anonimas
5412
#5 :D prikolistas
Anonimas
5412
ka jus cia snekat,cia paskutines sekundes jo vistiek i aikstele neleis tai kam jam ten sedeti,siandien tas pats su javtoku kai ji pakeite ant kelinio pabaigos ir paeme minutine jis sedejo visai atskirai nuo komandos.
Anonimas
5412
METŲ DEMOTYVACIJA :D
Anonimas
5412
Forever Šaras
Anonimas
5412
Juokdariai. Vaikigaliai 13 metu nemate ir negerbiantis Saro zaidimo. Atsigaukit.
Anonimas
5412
:D kad jis tik stabdo žaidimą, kokie tie jo taškai? lašas jūroj.. jis į rinktinę paimtas tik dėl savo autoriteto...
Anonimas
5413
BE ŠARO NEBŪTUMEM LAIMEJE PRIEŠ BRITUS. ATSIBUSKIT, JIS VIENAS GERIAUSIU ŽAIDĖJU. ŽIŪRĖKIT TIK IR DŽIAUKITĖS KAD JIS TAŠKUS PELNO, NESIKABINĖJE.
Anonimas
5413
Jis tikrai viską žino, ką kemzūra jiem aiškina... Jam gi jau 35 :) Gal pats kemzūrai kažką patarinėja :D
Anonimas
5413
Forever alone? :D
Anonimas
5413
jo as pats sau fainas ;)
|

