sitas lievas komentatorius
Žmogus, - kurio visad norisi klausytis
Anonimas
5193
Anonimas
5249
dar Kesminas juk yra
Anonimas
5301
SANNYYYYYYYYYYY WEEEEEEEEEMSSSSS
Anonimas
5327
Zmogus, kurio nesinori klausytis - Nalivaika.
Anonimas
5410
Bl, Kleiza geriausias komentatorius
Anonimas
5412
true :)) . mldc zmogus
Spameris
5412
Man labiau patikdavo kunigėlis, kažkoks per daug subjektyvus Robertas.
Cigaras
5412
Kad kausas jis... Geriausias buvo kur seniau tv3 renginius vesdavo :D "bega centras su kilometriniais batais" :D nors pasijuokt isejda
Anonimas
5413
nenoriu as jo klausytis. Fail
Anonimas
5413
Taaaip! Nes jo tetis pats geriausias kuno kulturos mokytojas evaar ;D
Anonimas
5413
Efka, tai gal man nesinori moket dideliu pinigu uz bilietus i LT rinktines varzybas? Man gal atrodo jog moket simtus uz varzybas per dideli pinigai? Ir jei i varzybas butu iejimas nemokamas, mielu noru su girtais sirgaliais stumdiciausi
Anonimas
5413
Linas Kunigėlis 100 kartu geriau komentuoja,kodel jis nekomentuoja?
Anonimas
5413
#1 :D:D:D:D
Anonimas
5413
tai eik i sale ir ziurek varzybas jei nepatinka komentatorius,gal labiau patik stumdytis iseinant su girtais sirgaliais :P
Anonimas
5413
robertas petrauskas FTW
Anonimas
5413
Ir iš šito komentatoriaus nieko gero. Paklausykite kaip per varžybas nusišneka. Ir apskritai kam tie komentatoriai reikalingi? Juk pats matai varžybas ir supranti kas vyksta. Geriau nebūtų jokio komentatorio ir galetume girdeti kas vyksta saleje (skanduotes, palaikymas, svilpimas)
Anonimas
5413
tik galetu lop as normaliai rungtynes komentuot, ne apie kazkokius gazolius sneket kai salej itempta vieta
Anonimas
5413
KESMINAS FTW :D
Anonimas
5413
uzskaitau sita demo :)) kaifas ausims
Anonimas
5413
masteris
Anonimas
5413
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimas Jasaitis :D
|

