Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi

2010.04.08 Anonimas
  • 387
15
Senti nuobodu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Miela ziureti :]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
miela porikė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
pavydetina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
graži senutė :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
graziai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
aha uzjauciu jus... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte 5855    
Gražu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Nerealu ;]]]
Kristea 5871    
Labai miela :)
Nyctereutes 5923    
miela nuotrauka :)
Grįžti į viršų