Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi
Anonimas
5762
Anonimas
5783
Miela ziureti :]]
Anonimas
5788
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Anonimas
5806
miela porikė
Anonimas
5815
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Anonimas
5820
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Anonimas
5823
pavydetina...
Anonimas
5827
graži senutė :))
Anonimas
5842
graziai...
Anonimas
5846
aha uzjauciu jus... ;D
Anonimas
5851
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte
5855
Gražu :)
Anonimas
5866
Nerealu ;]]]
Kristea
5871
Labai miela :)
Nyctereutes
5923
miela nuotrauka :)
|

