Yra blogai? - Bus dar blogiau

2010.04.08 walakaz
  • 385
65
Yra blogai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Praspirt ji !!!! >:{
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
nezinau kaip jums bet man suniestejo ranka ,bet pagailo ekrano.
forgottens 5759    
degela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Primena ištižusį cepeliną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
primena pedofila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
pakirsiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
sitas geriausias ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#27 pritariu
robhertytute 5792    
#55 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
taip ir norisi jam duot i barzda ziurint i jo snuki
Zygiukas 5797    
Cia nx metu demotyvacija turetu but :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
GAIDYS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#48 tave nusaut asile, gydykites ble, vaiku prisirinke ir varo ant kubiliaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
viskas cia zjbs ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
bubilius kubys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#21 niekas nežinojo koks tas kubilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
nušaut tokius kubilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
ajajaj... :D
Zygiukas 5802    
kokia roza :D rofl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Oho kaip visiem blogai...
Valgyt neturit ką? Internetą atjungė? Kompą parduot teko ? :)
Nėra tokios krizės kaip burbulas išpūstas...
O ar kubilius, kar kirkilas, ar grybauskaitė, visi jie būtų dėl krizės kalti, nes krizė pasaulinė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Kubilius: Yra blogai ? - neabejok: padarysiu, kad būtų dar blogiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
roza wisiskai atitinka demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
meduza 5820    
nekenciu jo ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
atrodo juokinga,bet kartu pykta ir graudu
Tebee 5836    
kubilas nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
krw vimdadis snukis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
ir kodel gi musu salyje nera mirtininku, kurie susprogdintu sejma... ar bent sy padara nusautu? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
NEBUK KUBILOIDAS - BUK ZMOGUS! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Manau kad man geriau pasisektu nei kubiloidui, nors turiu tik ekonomikos pagrindus. Pagrindine klaida, kuria padare - kad is pat pradziu neprieme pagalbos is TVF o isleido obligaciju emisija y USA. uz kubilo darbus tai reiketu jam prisukt medaly ir nusaut:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Kurmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Bubilius Kybys!!!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Net širdį suskaudo pamačius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
exx Kubilius.. ;D
henroXicated 5877    
Ehhh, Lietuvele ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
noreciau paziuret ka jus padarytumet kad krize sumazintumet kad cia taip putojates ble, as aisku nekalbu pvz apie tokius kaip linas karalius, ta tai tikrai reikia is seimo isspirt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
kubilius supistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
savsem ce ne sito lopo kalte ira kad mes siknoj sedim sidas gaidys tik staytinis ir ji valdo kiti kuriu niekada nerodo par joky kanalair manau kad savsem lietuva ne lietuvei valdo nx
o musu tauta ahujenai uzmigdyta ira ir dedami dideli pinigai kad ji toliau miegotu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
ble nuverst tuos tvarius reik kol neisnaikino musu
chzarija 5909    
taip taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
durnas snukis... bjauri dirbtinė "šypsenėlė"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
greit mirsim , ir isnyksim kaip tauta ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
As pats jo nerinkau nes savaite pervelai mano gimtadienis buvo...
Bet is kiek turiu patirties savo gyvenime, susidariau vaizda, kad 1/1000000 valdzios atstovu dirba visuomenei, o ne savo piniginiai... BEJE debilai kurie skundziasi savo ishrinktuoju, ir tie kurie ant pastaruju rinkeju varo... JEI NORI KAD BUTU CIA BLET TVARKA PATS EIK TON SKYLEN IR DARYK KAS TAVO GALVA TEISINGA... juk matot kad nieko cia neishrinksi vieni debilai... arba dainininkai susirenka kurie isvis nenaudingi... + KAIP ISHVIS DAUNAI JUS RINKOT DAININKUS, SHOW MENUS MUSU TAUTA VALDYT??? DEL TO MAN GEDA KAD KVEPUOJU SU JUMIS TUOM PACIU ORU!! FUUUUUUU!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Eikis jus visi nx. Patys valdžią išsirinkot. Nereikėjo Kubiliaus rinkt, gal butu buvę ir geriau. Jau užknisa kai suaugę žmonės tik ir rauda dėl to Kubiliaus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Tomai, opozicija kalta, kad kaip sakant krizes isvakarese svaiste beribu valstybes lesas ir zinojo, kas ju laukia. Norint istraukt valstybe is tokios duobes valdzia tiesiog privalo imtis nepopuleriu sprendimu, arba valstybe bankrotuos. aisku ko labai norejo opizicija, aciu dievui tai neivyko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
o,didzkukulis;D beje,Tomas,gerai pasakyta;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
90 % procentų komentatorių visiškai bukapročiai, kai paklausi ką KONKREČIAI Kubilius blogo padarė, tai ties antru žodžiu pasibaigia argumentai ir pradeda rėkti, kad jis "pyyydaras". Ne Kubilius kaltas, kad esate debilai, o jo nuvertimas ar vyriausybės nuvertimas nieko nepakeitų, nes jūs, debiliukai, dar didesnius asilus išsirinktumėte, nes kokie esat, tokius ir renkat. Valdžia tėra visuomenės atspindys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
#16 neturiu, o ka tik pats irodei kad esi durnas :)
PsychoNiX 5918    
#15 ui, gal teveli seimuna turi, kad toks protingas??=))
(50-65)
Grįžti į viršų