Šiek tiek pilstuko... - ir kaime gyvenimas linksmas!

2011.04.13 Leezash
  • 199
12
kaimas,pilstukas,seni, zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nebūtinai kaime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
ir kalnai turi akis :D grynai kaip is to filmo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
cia jau kvaisalingu tableciu inpises jaunimelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
langu valiklio priger i bludij
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
CIa su bb skaldo malkas diedelis?
Spameris 5549    
Koks dar pilstukas, čia tiesiog Lenkija, ten tokie dalykai kasdienybė.
Teenagor 5549    
čiuju savo šeimos foto įdėjai..
Nuotraukos nėra
IgN 5549    
#3 Ne, ten tik sijono rauksle.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Kaime zjbs, vasara pastoviai norisi is miesto istrukt i kaima koki pajudet.. ten smagu is tu kaimieciu pasijuokt ir pabalevot su kaimo plugais px:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
1 plane , 7 pirstai?
povilasq 5549    
gerai, kad bent ta biuda jis turi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Ar man vienam atrodo,kad Demotyvacijos puslapis nusivažiuoja, išsisėmė....
Grįžti į viršų