Vyrai - Turi kuo didžiuotis

2011.04.13 stumbras100
  • 345
28
Vyrai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
CIUVAI DUODA=)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
;D
MagicianGirl116 5546    
nu jo.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#13 Tai su stajaku reikia groti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Dalykas kurio nepadarytu moteris :D
labai_rimtai 5549    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
2:40 kas per daina ten prasideda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Taigi cia fonograma, o jie tik trypcioja i takta. Kartais net nepataiko atsitupti
Reinass 5549    
Talentai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#16 tu cia labiau uzsimaniai... Iskur tau zinot ko ji nori??? Kiauras tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Ne nu :D tas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Tai bobulka net uzsinorejo tu pim***lu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
galetu tie nesijuokt taip garsiai... kazka panasaus esu macius, bet talentas labai geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Iš komisijos bobikė net amo neteko .... :D
Spameris 5549    
Bet tai reikia sunkių bybių, kad taip pagrotum, jeigu čia normalus pianinas, o ne sintezatorius.
kiki17 5549    
kazi pries tai gere viagros ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#10 tu pabandyk su bybiu pagrot, tada snekek..
Teenagor 5549    
o taip, bybio turėjimas yra talentas...
#9 su bybiu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
noreciau pamatyt kaip boba taip daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
O svarbiausia, kad mergos taip negali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Db reiks pianino klavisus nudezinfekuot. ;D
Nx su tokiais grot... xD
Nuotraukos nėra
justaks 5549    
Va čia tai talentai.
prodigy 5549    
kazin juos isrinko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
paats geriausias talentas.
povilasq 5549    
mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
jus turite 3 taip!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
pzzz ;D
Grįžti į viršų