Cia Vilniuje, prie Islandijos gatves :D
Stendai - Skatina savižudybę
Anonimas
5874
Anonimas
5902
fotoshopas.. nu pz debilai jūs. koks dar fotoshopas.. nuvarykit pas okulistą akinius kad prirašytų
wwestas
5904
#10 Visai čia ne Photoshop'as ;) Įsižiūrėk atidžiau, tiesiog nufotografuota tokiu kampu, kad kelio ženklas uždengia žodį "Pagelbėk" :) Ir tuo pačiu lyg prisideda prie stendo, rodydamas rodykle į apačią :)
Anonimas
5909
butu geras jei ne photoshop :)
Anonimas
5912
xD
Anonimas
5929
uzskaitau :D
Anonimas
5971
omfg..o.O
Anonimas
5977
koks cia ziaurus
Anonimas
5978
užskaitau!
Anonimas
5982
istikro kas kaip supranta, nemanau kad zmones kurie deda tuos stendus tai skatina zmones zudytis...
Anonimas
5984
Va šitas stendas paūmina mano pms.. :)
giedriuxxx
5984
geras :D
panda
5984
va cia tai geras
|

