Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto

2010.02.03 rastaman
  • 262
41
ziema,moteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4949    
Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5435    
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Patas geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
toopinis :D
AnimeShifter 5879    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
dupciuka skauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
visada galit tapti gėjais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5972    
geras, geras :)
Nuotraukos nėra
BoXiX 5976    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
Ka uzpisa, o ka papisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
ka uzpisa ka ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Ble stumiat ant moterų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid 5984    
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
pyzė geras :D
giedriuxxx 5984    
:D gerai pasakyta :D
remyga 5984    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
tikra teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
dahahaha :D
Grįžti į viršų