Cia Vilniuje, prie Islandijos gatves :D
Stendai - Skatina savižudybę
Anonimas
5875
Anonimas
5903
fotoshopas.. nu pz debilai jūs. koks dar fotoshopas.. nuvarykit pas okulistą akinius kad prirašytų
wwestas
5905
#10 Visai čia ne Photoshop'as ;) Įsižiūrėk atidžiau, tiesiog nufotografuota tokiu kampu, kad kelio ženklas uždengia žodį "Pagelbėk" :) Ir tuo pačiu lyg prisideda prie stendo, rodydamas rodykle į apačią :)
Anonimas
5910
butu geras jei ne photoshop :)
Anonimas
5913
xD
Anonimas
5930
uzskaitau :D
Anonimas
5972
omfg..o.O
Anonimas
5978
koks cia ziaurus
Anonimas
5979
užskaitau!
Anonimas
5983
istikro kas kaip supranta, nemanau kad zmones kurie deda tuos stendus tai skatina zmones zudytis...
Anonimas
5985
Va šitas stendas paūmina mano pms.. :)
giedriuxxx
5985
geras :D
panda
5985
va cia tai geras
|

