Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto

2010.02.03 rastaman
  • 262
41
ziema,moteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4950    
Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Patas geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
toopinis :D
AnimeShifter 5880    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
dupciuka skauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
visada galit tapti gėjais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
geras, geras :)
Nuotraukos nėra
BoXiX 5977    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Ka uzpisa, o ka papisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
ka uzpisa ka ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Ble stumiat ant moterų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid 5985    
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
pyzė geras :D
giedriuxxx 5985    
:D gerai pasakyta :D
remyga 5985    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
tikra teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
dahahaha :D
Grįžti į viršų