Cia Vilniuje, prie Islandijos gatves :D
Stendai - Skatina savižudybę
Anonimas
5876
Anonimas
5904
fotoshopas.. nu pz debilai jūs. koks dar fotoshopas.. nuvarykit pas okulistą akinius kad prirašytų
wwestas
5907
#10 Visai čia ne Photoshop'as ;) Įsižiūrėk atidžiau, tiesiog nufotografuota tokiu kampu, kad kelio ženklas uždengia žodį "Pagelbėk" :) Ir tuo pačiu lyg prisideda prie stendo, rodydamas rodykle į apačią :)
Anonimas
5911
butu geras jei ne photoshop :)
Anonimas
5915
xD
Anonimas
5931
uzskaitau :D
Anonimas
5973
omfg..o.O
Anonimas
5979
koks cia ziaurus
Anonimas
5980
užskaitau!
Anonimas
5984
istikro kas kaip supranta, nemanau kad zmones kurie deda tuos stendus tai skatina zmones zudytis...
Anonimas
5986
Va šitas stendas paūmina mano pms.. :)
giedriuxxx
5986
geras :D
panda
5986
va cia tai geras
|

