Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto

2010.02.03 rastaman
  • 262
41
ziema,moteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4951    
Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Patas geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
toopinis :D
AnimeShifter 5881    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
dupciuka skauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
visada galit tapti gėjais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
geras, geras :)
Nuotraukos nėra
BoXiX 5978    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
Ka uzpisa, o ka papisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
ka uzpisa ka ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Ble stumiat ant moterų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid 5986    
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
pyzė geras :D
giedriuxxx 5986    
:D gerai pasakyta :D
remyga 5986    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
tikra teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
dahahaha :D
Grįžti į viršų