#17 jei blogos nuotaikos darysi "trip'a" tada pakliusi i kosmara kuris dubluosis su relybe is jo pabusti neimanoma, tavo pojuciai susitipres kelis kartus girdesi kas vyksta uz puse kilometro zdz jei esi kada kosmara sapnaves tai cia bus 10x baisiau tu net net negalesi suvok to jog tai netikra, nu o jei gera nuotaika tai sekmingos keliones po savo pasamones gelmes , gal labiau save pazinsi :]
Stimuliatoriai - Nepakeis tavo nuotaikos, tik dar labiau pagilins
Anonimas
5315
Anonimas
5566
#18 +1
Anonimas
5567
#18 Pritariu.
Anonimas
5569
pritariu tomai
Anonimas
5569
parukes visada atsigaunu, kad ir kokia bloga nuotaika butu :)
Anonimas
5570
kas ten jam nuo grybukų pasidarė?
kristal
5570
True
Anonimas
5570
#13 Eik prie Fukušimos pasirankioti ;]
Teenagor
5570
chi.
Anonimas
5570
noriu grybuku :/
Anonimas
5570
man tikrai taip su grybais buvo :( apkabinkit mane, vheeee, buvo taip baisu
Anonimas
5570
#10 zole lopas tu :d
Anonimas
5570
kas tas antras? ;/
Spameris
5570
Nu nežinau, kiek girdėjau alkoholis slopina nervų sistemos veiklą, taigi turėtų ne pagilinti nuotaiką, o paversti į tokią "px".
Anonimas
5570
true :)
LogInGuy
5570
#6 grybukai :P
Anonimas
5570
tai yra 4.
Anonimas
5570
Ką tas trečias ten daro?
Anonimas
5570
Alkoholis yra depresantas, o ne stimuliatorius, bet neskaitant to - gera demo
Anonimas
5570
Magic Mushrooms :))
Anonimas
5571
grybukai
Anonimas
5571
o kas tie paskutiniai du?
|

