#8 nesubrendėlis. Kas gi tu buvai anksčiau? Ne vaikas?
Suaugusieji - Mano akivaizdoje tampa didesniais vaikais, nei aš
Anonimas
4906
Anonimas
5503
fui nekenčiu vaikų man automobiliais patinka rūpintis nors man jau 19 aš turiu 1 peugeot 206 o vaikų niekada neplanuoju turėti vaikai fui
Anonimas
5568
prieš nei nereikėjo kablelio -.-
kristal
5570
Kokios akys :D
Anonimas
5570
#1 Thank you, Mr. Smarty Pants !
Piggytwo
5570
apsiverk
Anonimas
5570
Blogai supratai - nesireikšk. :)
Spameris
5570
Tai aišku kad suaugusieji didesni vaikai nei tu, nes jie šiaip didesni.
|

