tj tu gal irgi pabandyk?#14
Taip ir toliau - Tegul pratinasi
Anonimas
5545
Anonimas
5546
o as pastebejau, kad kas stengiasi nepakenkt savo vaikui, neruko, negeria nestumo metu, dazniausiai ju vaikai gimsta su kazkokia beda, o tu kurie geria ruko ir t.t. ju vaikai dazniausiai gimsta sveiki
MagicianGirl116
5547
Tik poxujistė motina gali taip elgtis
Anonimas
5547
as galvojau cia vyras storas, o jus jau iskart atpazinat motery
Anonimas
5547
Šitas atrodo bižkį su mintim.... Čia ne vien kalba apie kūdikį, bet įtariu ir apie nepilnamečius, kuriuos tėvai "neva" moko ar "jau geriau prie mano akių gertų nei kažkur pasislėpęs".
pelislovas
5547
bet kiek matau tai chronsiu vaikai is veido jau chroniai buna net mazi budami :D GENETIKA, vaikai, GENETIKA!
anonimas
5547
#8 ir ar viskas ok su juo bus
Lukis28
5547
gimt tj tikrai gims, bet neaisku ar gyvas gims ar jau ne...
Anonimas
5547
Blet kaip žiauru.
Anonimas
5547
arba iš vis negims...
Anonimas
5547
jie negims prasigėrę ir rūkaliai,o gims apsigimę,na aišku yra galimybė, kad ir išvis negims.
MindziuX
5547
#1 Nieko keisto, gimsianti karta visi jau bus prasigėrę ir rūkaliai.
Anonimas
5547
kas cia fuj????
povilasq
5547
fuj, butinai dar jai reikejo apsinuogint?
d3du
5548
Tokias moteris negalima pavadinti motinomis,nes joms rupi tik jos pacios
|

