Aha, šitas geras. Nes betvarkėj tieeek daug daiktų senų pamirštų randi, tiek prisiminimų... Tokia jauki aplinka :D O tvarka-viskas žinoma, viskas atsibodę, viskas kaip kariuomenėj.
Tvarka kambaryje - Kuo ji didesnė, tuo mažiau įdomių įvykių žmogaus gyvenime
Anonimas
5004
Anonimas
5545
kartais gyvenime yra geresniu dalyku nei sluostyti dulkes...
Labuka
5547
NOLIFER'S STRIKES AGIAN
Anonimas
5547
bet jei kambaryje netvarka , tai daug laiko praleidi kambaryje, tai labai idomiu dalyku vyksta kambaryje
anonimas
5548
#5 demotyvacija.lt maike :O im there dude :D
Anonimas
5548
tvarka kambaryje - nerasi idomiu ir jau uzmirstu dalyku :D
dit
5548
be betvarkės tvarkos skonio nepajausi
CRONUS
5548
Nesigaudantiems kas čia vyksta: www.demotyvacija.lt/straipsnis/Demotyvuok-betvarke-8
shawtyyMANE
5548
#1+ :D.
Teenagor
5548
yea so?
Anonimas
5548
Not bad, jei zmogaus gyvenimas yra tupejimas kambaryje tai aisku, kad maziau 'idomiu' ivykiu ivyksta
Spameris
5548
Atėjo pavasario tvarkymosi metas, tai visi apie netvarką demotyvacijas kuria, matyt tėvai liepė urvą išsikuopt.
|

