Tau kas svarbiau - pinigai ar garbė ir orumas?

2011.01.24 Gashlus
  • 225
24
Tau kas svarbiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
Puikus, siurpiai tikroviskas EastMonkey darbas. Mintis galejo buti tiksliau isreiksta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#8 tau,tik tau taikau :D visi vyrai kiaules, bet ne visos kiaules vyrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Manau kad samdytis kurva yra labiau zeminantis dalykas negu ja dirbti. Isvis, tai yra zema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
nu as irgi uz oruma, bet kartais lengva sneket,kai viska turi pragyvenimui;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Kai gerumo merga nupiesta, o ciuvas Kai SOPRANO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
bet uztat paziurekit kokie bicai pas ciuva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Piešinys puikiai atitinka "realybę"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
#15 Visiskai su tavim sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
piešinukas tai wou:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
kai kiaule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#16 paliete skaudzia tema? :D
Chimera. 5632    
Kas per leva demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
neturesi pinigu,neturesi nieko. vat :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
taip ir galvojau, kad visi uzrasa taikys merginai :D ... o parsui kodel netinka? ... nes vyram galima prarast garbe ir tai vadinasi "reikia, ns nesveika", o merginos vadinamos k****m.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
spigius uzauges ir bus tas amoralus parsas - aisku kaip diena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Kaip tik tokia demotyvacija papuola ir iskart vaikuciu "protingi" komentariukai pasipila.. Pvz toks veikejas kaip #8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
mergos mokykites ciulpt byrkas tai vyram lb patinka isdaviau paslapti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
garbe ir orumas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Uz pinigus garbingai nusipirkciau oruma :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Demotyvatoriau,iš kur piešinuką traukei? :)
caution337 5632    
ciulpk tik
Hug 5632    
pinigai orumo garbėje.
KatKol 5636    
O Dievai....;/
Grįžti į viršų