Tyla - kartais žeidžia labiau negu ištarti žodžiai

2011.01.24 Anonimas
  • 221
15
Tyla







pohujinas 5320    
Tiesa....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Tai jau tikrai...
Brigita 5630    
Tikra tiesa. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Geras saitas tikrai stenetes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Tyla zjbs. Gali nrml apmastyt dalykus ir seip ramiai pasibuti. Bet zinau, kad buna zmoniu kuriems nemaloni visiska tyla.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Butent tajp as jaucjuosi siandien!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#8 Kur tu čia matai EMOtyvacija? Paranoja? Gydykis tuomet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Tai kokio velnio kurt sitas EMOtyvacijas. rurinkit valsa y motyvacija.lt ir gadinkit ta puslapy...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#5 Eik ir zudykis emoksni.
Green 5632    
nemanau kad labiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
tai jau jau kas tyli, tai nusizudykit!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Tyla.
Gera byla.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
emo
Grįžti į viršų