nu nes 20 min rutos ekrane nematai :D
Valanda su Rūta - - 19:40 - 21:00
Anonimas
5550
AlusDraugas
5554
Reklamos uzima 20 minuciu seip tai nu bet ka durnam i aiskinsi..
Anonimas
5556
px gal tos reklamos, ka? jei valanda su ruta vadinas, tai noris prisedi valandai ir pasiziuri, o ne sedi ir dar 1/3 laidos laiko reklamas ziuri..
Labuka
5557
#29 gal jau užteks? visi tai žino
Anonimas
5558
atemus reklama, gautus tik pusvalandis su ruta :D
Labuka
5558
na, o puse šių komentarų apie reklamą :O
Anonimas
5559
čia jums fail, reklama užima dvidešimt minučių ;)
anonimas
5559
20 minuciu sudaro reklamos
Nixas
5560
#19 Galva prasiskele, neskit ja i pirti!!
Anonimas
5560
Tipo sita suda kas nors ziuri ?
Anonimas
5560
#19 :D
Anonimas
5560
nors ir reklama, bet demotyvuoja ta laida radikaliai, dėl absurdiškų temų ir sukviestų į studiją bukapročių ir žinoma vedėjos - nemandagios, neišauklėtos Rūtos..
Anonimas
5560
linksmiausia sios demotyvacijos dalis yra komentarai :D
noob.saibot
5560
pavadinimas sako kad eis laida valanda laiko bet eina daugiau.give me this rock.
pelislovas
5560
PISKIT JIEM I GALVA
Anonimas
5560
Kaip jūs nesuprantat, kad likęs laikas reklamom???
Anonimas
5560
kas kam neaisku
Anonimas
5560
Kurva asilai, Tomas pasake, kad su reklamom 80 min o be reklamu 60, ka jus cia pisat prota, rimtai profesoriai didieji, atradejai, renesanso mastytojai
Anonimas
5560
#13 ar nepagalvojai pasiziuret i komentarus? kurva debilas
Anonimas
5560
TOMAS KAŠĖTA TAI TOTALUS OBUOLYS, PATS NIEKO NESUPRANTA :D
Anonimas
5560
ar nepagalvojot kad 20 min reklama???
Anonimas
5560
REKLAMA
Anonimas
5560
Pamirsai atskaiciuoti reklama..
Marcius555
5560
tai reiskia kad reklama bus 20min
MindziuX
5560
so? botas autorius -,-
Anonimas
5560
#6 bandos instinktas :D
Anonimas
5560
Valanda su srutom
Anonimas
5560
facebook komentarai kieti, 4 žmonės iš eilės parašė kad skirta reklamom, atseit protingais vaidina
Anonimas
5560
Išimk reklamų laiką ir bus valanda :)
Anonimas
5561
likes laikas reklamos :D
Anonimas
5561
bet ir ne 1..
Anonimas
5561
nu ne 2, ne 2..
|

